Nowoczesne włączniki dotykowe zdobywają uznanie coraz większej liczby osób, którym zależy na wyjątkowej – estetycznej i funkcjonalnej – aranżacji. Do lamusa odchodzą już proste włączniki wykonane z tanich, nietrwałych elementów. Poznajmy więc lepiej te zdecydowanie lepsze rozwiązania!

Włączniki dotykowe – co je charakteryzuje?

Włączniki dotykowe to zdecydowanie najnowszy trend w osprzęcie elektrycznym, polecane szczególnie do miejsc, gdzie króluje minimalizm i przewaga takich materiałów, jak szkło i metal. Do największych zalet włączników dotykowych zaliczamy wspaniały designerski wygląd, gdyż ich panel wykonany jest ze szkła. Na uwagę zasługuje podświetlenie LED, świetnie wyglądające w przemyślanej, nowoczesnej aranżacji. Pamiętajmy jednak, by wybierać włączniki dotykowe od sprawdzonych marek. Do najpopularniejszych serii łączników zaliczamy serie Sonata Touch od firmy Ospel i kontakty Simon czyli serię Simon 54 Touch od Kontakt-Simon. Dowiedzmy się o nich więcej informacji!

Sonata Touch – seria warta Twojej uwagi!

Seria Sonata Touch firmy Ospel to kolekcja włączników dotykowych, która zachwyca swoim stylowym, dopracowanym do precyzji, wyglądem. Zaprojektowana z myślą o minimalistycznych, surowych wnętrzach, w których dominują nowoczesne materiały jak szkło i metal. Produkty z tej serii występują w dwóch kolorach – czarnym i białym. Charakteryzują się również przyjemnym podświetleniem LED, które ułatwia korzystanie z włącznika w nocy. Co ważne, pasują do nich wszystkie ramki z serii Sonata, choć najbardziej spektakularny efekt można uzyskać, dobierając ramki Sonata Prestige, które są wykonane ze szkła i metalu.

Simon 54 Touch – zachwyć się!

Nowoczesne włączniki dotykowe z serii Simon 54 Touch dedykowane są do ekskluzywnych wnętrz, w których dba się o każdy szczegół, aby wygląd pomieszczenia był opracowany do perfekcji. Produkty z tej serii nadają się zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i biur, urzędów czy przestrzeni usługowych. Inwestując we włączniki i pozostałe urządzenia z tej linii, stworzymy wielofunkcyjne, praktyczne moduły i zestawy zachwycające swoją estetyką.

Warto zdecydować się na tak nowoczesne włączniki dotykowe, wzbogacając każde pomieszczenie!

Artykuł przypisany do: